Historia


PW SEGA w Łosiowie istnieje od 1994 roku. Na obecny kształt przedsiębiorstwa składa się doświadczenie wielu lat pracy branży elektroenergetycznej. Początki sięgają roku 1996 i działalności instalatorskiej, zwłaszcza budowy linii NN. Wymogi rynku sprawiły, że działalność usługową stopniowo zastąpił handel.


Początkowo firma działała w oparciu o siedzibę w Łosiowie przy ul. Główna 122 oraz biuro handlowe w Opolu przy ul. Spychalskiego. Wiosną 1995 roku uruchomiono oddział w Brzegu przy ul. Krzyszowica 4 (obecnie przeniesiony na ul. Rybacką). Rok później rozpoczął działalność nowy oddział w Opolu przy ul. Struga 18. W październiku 1999 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby przedsiębiorstwa przy ul. Głównej 21. W roku 2002 otworzyliśmy nowy oddział w Łosiowie przy ulicy Kolejowej, gdzie obecnie ma miejsce również nasz główny magazyn.  

Zasięg działania przedsiębiorstwa obejmuje obszar województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. PW SEGA była jedną z pierwszym firm na tym terenie, która propagowała stosowanie nowych technologii w zakresie osprzętu do linii izolowanych, opartych zarówno na systemie fińskim (ENSTO), jak i francuskim (SICAME). Organizowała     i współorganizowała szkolenia oraz spotkania popularyzujące nowe rozwiązania techniczne    i nowe technologie w zakresie wykonawstwa linii napowietrznych i kablowych średniego i niskiego napięcia oraz w zakresie doboru i kompletacji stosowanego osprzętu sieciowego.

W chwili obecnej przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest handel hurtowy i detaliczny art. przemysłowymi produkcji krajowej i zagranicznej branży elektrycznej i elektroenergetycznej.
W celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością w oparciu o normę ISO 9001: 2000, który jest certyfikowany od 2002 roku. W marciu 2008 Biuro Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków S.A. ocieniło obowiązujący w PW SEGA system jakości i stwierdziło zgodność z normą, przedłużając certyfikat do marca 2011 roku. Wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością realizowany jest poprzez ustanowione standardy usług,  które stosowane są dla realizacji aktualnych i przyszłych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

W  maju 2008 roku zostaliśmy docenieni przez Opolska Izbę Gospodarczą i otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Opolska Nagroda Jakości 2008.

Największym kapitałem PW SEGA są pracownicy. W styczniu 2009r. otrzymaliśmy SREBNY LAUR przyznany przez  Kapitułę Laurów Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Załoga – wspólny sukces”. Razem tworzy zintegrowany zespół konsekwentnie darząc do wyznaczonych celów.

[drukuj]

Aktualności


Informacja

Informujemy, iż z dniem 22 marca 2021 r. nastąpiło przekształcenie SEGA Stanisław Gabruk Spółki komandytowa w spółkę jawną pod firmą SEGA Stanisław Gabruk Spółka jawna. [więcej]

Nowe wtyki wymienne

Dzięki nowym wtykowym wymiennym przewodom wykonywanie połączeń zgrzewanych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. [więcej]

Produkcja słupowych stacji transformatorowych

SEGA zakupiła prawa do produkcji słupowych stacji transformatorowych według rozwiązań zawartych w albumach typizacyjnych opracowanych przez P.P.U. ELPROJEKT. [więcej]

Członkostwo w STELEN

SEGA przystąpiła do Stowarzyszenia Producentów Konstrukcji i Urządzeń Elektrycznych „STELEN” w Poznaniu.


Certyfikaty


Strona główna Firma

O nas
Historia
Produkty

Izolatory
Linie Napowietrzne
Osprzęt kablowy
Osprzęt odgromowy
Żerdzie elektroenergetyczne
Słupy oświetleniowe
Dostawcy

ALPAR
BELOS - PLP S.A.
ERICO S.A.
ENSTO POL Sp. z o.o.
LAPP INSULATRORS Sp. z o.o.
RADPOL ELEKTROPORCELANA S.A
SICAME POLSKA Sp. z o.o.
STRUNOBET - MIGACZ Sp. z o. o.
WIRBET S.A.
ZAPEL S.A.
Polityka Jakości Kontakt Góra strony

SEGA Stanisław Gabruk Spółka Komandytowa Copyright © SEGA 2012