O nas


SK SEGA prowadzi działalność gospodarczą w zakresie handlu detalicznego i hurtowego wyrobami przemysłowymi branży elektrycznej i elektroenergetycznej.
W swojej ofercie posiadamy osprzęt energetyczny obejmujący szeroką gamę produktów atrakcyjnych cenowo. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach materiałów elektroenergetycznych produkcji krajowej i pochodzenia zagranicznego do budowy linii niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Katalog dostępnych produktów zawiera m.in. słupy betonowe, słupy oświetleniowe stalowe, stacje słupowe oraz różnego typuizolatory energetyczne (wsporcze, liniowe i kompozytowe) i bezpieczniki topikowe - popularne "topiki".

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem czołowych w branży firm. Na terenie przedsiębiorstwa zostały utworzone składy konsygnacyjne magazynujące przewody i kable energetyczne, żerdzie wirowane i konstrukcje energetyczne (obejmy, ramy, poprzeczniki i płaskowniki), izolatory elektryczne (NN, SN i WN) a także osprzęt elektroenergetyczny(w tym zaciskii bezpieczniki typu topik). Posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu magazynów awaryjnych na potrzeby energetyki zawodowej.


W świadczeniu usług popularyzujemy nowe rozwiązania techniczne w zakresie wykonawstwa linii napowietrznych i kablowych oraz w zakresie doboru i komplementacji stosowanego osprzętu sieciowego. Do obrotu handlowego wprowadzamy towary o pełnej jakości, które posiadają atesty i świadectwa jakości oraz spełniają wymagania obowiązujące na rynku.

Nasza kadra posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie zawodowe konieczne do spełnienia wymagań klienta na możliwie najwyższym poziomie. W okresie działalności Przedsiębiorstwa zapewniliśmy sobie renomę solidnego dostawcy.

[drukuj]

Aktualności


Informacja

Informujemy, iż z dniem 22 marca 2021 r. nastąpiło przekształcenie SEGA Stanisław Gabruk Spółki komandytowa w spółkę jawną pod firmą SEGA Stanisław Gabruk Spółka jawna. [więcej]

Nowe wtyki wymienne

Dzięki nowym wtykowym wymiennym przewodom wykonywanie połączeń zgrzewanych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. [więcej]

Produkcja słupowych stacji transformatorowych

SEGA zakupiła prawa do produkcji słupowych stacji transformatorowych według rozwiązań zawartych w albumach typizacyjnych opracowanych przez P.P.U. ELPROJEKT. [więcej]

Członkostwo w STELEN

SEGA przystąpiła do Stowarzyszenia Producentów Konstrukcji i Urządzeń Elektrycznych „STELEN” w Poznaniu.


Certyfikaty


Strona główna Firma

O nas
Historia
Produkty

Izolatory
Linie Napowietrzne
Osprzęt kablowy
Osprzęt odgromowy
Żerdzie elektroenergetyczne
Słupy oświetleniowe
Dostawcy

ALPAR
BELOS - PLP S.A.
ERICO S.A.
ENSTO POL Sp. z o.o.
LAPP INSULATRORS Sp. z o.o.
RADPOL ELEKTROPORCELANA S.A
SICAME POLSKA Sp. z o.o.
STRUNOBET - MIGACZ Sp. z o. o.
WIRBET S.A.
ZAPEL S.A.
Polityka Jakości Kontakt Góra strony

SEGA Stanisław Gabruk Spółka Komandytowa Copyright © SEGA 2012